12 mar 2014

Speed Networking pomoże zdobyć kontakty w bio branży?

Sukces sesji speed networking  dla biznesu ekologicznego podczas BioFach w Norymberdze. Podczas walentynkowej sesji w Norymberdze Organic Marketing Forum połączyło przedstawicieli branży produktów ekologicznych z Europy.

Organic Marketing Forum, w ramach współpracy z BioFach, zorganizowało 14 lutego w ramach Targów ekologiczną sesje speed networking. Organizator spotkania przyjął za zadanie stworzenie mostów miedzy przedsiębiorstwami, organizacjami oraz pozostałymi przedstawicielami branży z Europy Wschodniej i Zachodniej.


Szybko, efektywnie i bezstresowo- świetne wydarzenie


27 międzynarodowych uczestników sesji miało możliwość w trakcie 3 minutowej konwersacji wymienić się najważniejszymi informacjami o swoim profilu biznesowym.

Świetny wynik- więcej nowych kontaktów w ciągu jednej godziny niż w czasie jednego dnia wystawy, Świetna metoda aby zdobyć konkretne kontakty- juz cieszymy się na sesję w Warszawie- podsumowali uczestnicy lutowego spotkania.

Jeszcze więcej nowych kontaktów podczas Organic Marketing Forum w Warszawie


Sesja podczas BioFach została przygotowana z myślą o Organic Marketing Forum (OMF), które odbędzie się w Warszawie w dniach 1-2 czerwca. 

OMF uważane jest za jedne z najważniejszych wydarzeń biznesowych branży produktów ekologicznych. Producenci, przedsiębiorcy detaliczni i hurtowi, usługodawcy, przedstawiciele organizacji jak i instytucji rządowych z 30 krajów Europy spotkają się juz po raz 9. aby uczestniczyć w wystawie, konferencji, wycieczkach, sesjach networkingowych czy tez wieczornej kolacji. Podczas wszystkich sesji uczestnicy mogą skorzystać z pomocy tłumaczy j. angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego wspierających ich w rozmowach z potencjalnymi partnerami.

Więcej informacji, program jak i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: www.organic-marketing-forum.org.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz