21 mar 2014

1-2 czerwca 2014 w Warszawie Organic Marketing Forum - szansa na nowe kontakty w branży produktów ekologicznych na rynku europejskim!Zgodnie z hasłem przewodnim Organic Marketing Forum „strategie marketingowe w sektorze produktów ekologicznych”, tematami wykładów oraz praktycznych warsztatów będzie kwestia strategii i technik służących nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów i współpracy w branży produktów organicznych.

W dniach od 1 do 2 czerwca 2014 po raz dziewiąty otworzy swoje podwoje Organic Marketing Forum w Warszawie. Największe spotkanie branży produktów organicznych w Środkowej i Wschodniej Europie znów przyciągnie eko- przedsiębiorstwa i specjalistów z ponad 30. krajów europejskich. Przyszłoroczne OMF to nie tylko konferencja z towarzysząca jej wystawą, ale także sesje networkingowe służące nawiązaniu indywidualnych kontaktów biznesowych.

„Coraz większa część europejskiego eko-rynku leży na Wschodzie. Organic Marketing Forum 2014 roku daje możliwości nawiązania indywidualnych kontaktów oraz samoprezentacji profesjonalistom branży ze Wschodu i Zachodu” - komentuje Bernhard Jansen, główny organizator i dyrektor EkoConnect- Międzynarodowego Centrum Rolnictwa Ekologicznego Środkowej i Wschodniej Europy.

Jest to jedyne tego rodzaju spotkanie w Europie Wschodniej dające szansę na zyskanie nowych kontaktów na rynku europejskim.

Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie: www.organic-marketing-forum.org .Termin rejestracji upływa 15.05.2014.

Głównym organizatorem spotkania jest EkoConnect w współpracy z Targami BioFach oraz
polskimi Partnerami: Stowarzyszeniem Polska Ekologia, Stowarzyszeniem Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi „Ekoland”, Polskim Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Organic Retailers Association (ORA)Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU Group.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz