26 mar 2014

Jutro Organic Farma Zdrowia świętuje 8 urodziny


27 marca mija 8 lat od rozpoczęcia działalności firmy Organic Farma Zdrowia. Aktualnie sieć składa się z 27 delikatestów w 11 miastach oraz platformy internetowej. 

- "Jesteśmy na fali wznoszącej - mówi Sławomir Chłoń - prezes Organic Farma Zdrowia -  Prowadzimy wiele akcji prospołecznych, jak np. drugi już raz współorganizujemy, ogólnopolski Projekt  „W 90DnidoEko", który pozwala bardzo małymi prostymi krokami nauczyć się zdrowego trybu życia. Cały czas też nasi doradcy żywieniowi udzielają porad - zarówno w poszczególnych Delikatesach, jak i na łamach naszego bezpłatnego magazynu „Go Organic”!
Sławomir Chłoń liczy, że na 10-lecie istnienia firmy, rynek BIO żywności nie tylko utrzyma skalę wzrostu na poziomie 15%, ale może przekroczy 20%.

- W dającej się określić perspektywie liczba sklepów z żywnością ekologiczną może się zwiększyć z ok. 600 obecnie i dojść do 1000, zaś lista zdrowych adresów pod szyldem Organic Farma Zdrowia osiągnie poziom 50 – mówi prezes Organic Farma Zdrowia.

  "Na  dzień 8-ych urodzin firmy - 27 marca br. zapraszamy klientów do naszych Delikatesów a w naszym e-sklepie Organic24.pl będzie czekać dla wszystkich kupujących bardzo miła niespodzianka, z której będą mogli skorzystać klienci z całego kraju” – deklaruje Sławomir Chłoń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz