8 maj 2013

Eko Gala już za 15 dni! Miód i produkty pszczele w centrum uwagi!

Blisko 100 wystawców weźmie udział w najbliższej edycji rzeszowskich targów Eko Gala, które odbędą się w dniach 24-26 maja 2013. To już 7 edycja imprezy. Tematem wiodącym będzie miód i produkty pszczele.

Zadaniem, które stawiają sobie organizatorzy EKOGALI  jest integracja środowiska ekologicznych producentów rolnych, przetwórców, konsumentów i dystrybutorów żywności ekologicznej z Polski oraz innych krajów. W tegorocznych  targach weźmie udział blisko 100 wystawców głównie z Polski, a także Czech (Kraj Zlinski) , Włoch, Grecji oraz Chorwacji.

Kompletna lista wystawców dostępna jest na stronie targów:

Można obejrzeć także materiał filmowy z poprzedniej edycji Eko Gali:


Targom EKOGALA – jak co roku - towarzyszyć będą konferencje naukowe, liczne prezentacje, degustacje, konkursy z cennymi nagrodami. W czasie Targów odbędzie się Europejski Konkurs Kulinarny, w którym wezmą udział uczniowie szkół gastronomicznych. 

W trakcie „Ekogali” nastąpi również zakończenie konkursów o tematyce ekologicznej: „Trzymaj formę”. Dary ekologicznej pasieki dla ludzi i środowiska.” – (konkurs na prezentację multimedialną) „Wartości odżywcze i lecznicze produktów pszczelich.” – (konkurs na komiks).

Targi Eko Gala odbywają się w Regionalnym Centrum Widowiskowo Sportowym Hala Podpromie w Rzeszowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz