8 maj 2013

Lubelskie Dni Zdrowia i Urody 18-19 maja

Lubelskie Dni Zdrowia i Urody już w następny weekend (18-19 maja). Ich cel to promocja zdrowego stylu życia, racjonalnego odżywiania i dbania o jakość życia.

- Dni Zdrowia i Urody mają na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz szeroko pojętego dbania o jakość życia. Dzięki licznym bezpłatnym badaniom, pokazom i wykładom każdy będzie miał dostęp do informacji, które nie rzadko są trudne do uzyskania. Szeroki zakres tematyczny oraz bogactwo imprez towarzyszących pozwoli na kształtowanie świadomości zdrowia i poczucia własnej wartości wśród zwiedzających – informują organizatorzy - Targi Lublin.


Dni Zdrowia i Urody odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. W programie Dni Zdrowia i Urody znaleźć można również konkursy, degustacje, prezentacje sprzętu i zabiegów kosmetycznych, zdrową kuchnię i porady żywieniowe.

Podczas Dni Zdrowia i Urody planowana jest organizacja: pokazów fitness, w których aktywnie będą mogli uczestniczyć zwiedzający, pokazów ratownictwa medycznego, „Ścieżki zdrowia” – punkt badań EKG, ciśnienia krwi, poziomu tkanki tłuszczowej, budowy stopy,   pokazów wizażu i fryzjerstwa,  pokazów/szkolenia na fantomach dotyczącego profilaktycznego badania piersi, prowadzonego przez lubelskie Amazonki,  warsztatów wegetariańskiego gotowania oraz zajęć z jogi i medytacji organizowanych przez Lubelską Szkołę Medytacji i Samorealizacji, zajęć fitness i jogi dla kobiet w ciąży, warsztatów z wizażystą, fryzjerem, manikiurzystką dla kobiet chorych na nowotwory – Fundacja Rak’n’Roll, panelu dotyczącego ekologicznej żywności.

Więcej informacji o Dniach Zdrowia i Urody: www.zdrowie.targi.lublin.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz