23 maj 2013

Gdańsk - Podsumowująca konferencja projektu BERAS

Rolnictwo, żywność i networking. Metody, narzędzia i rozwiązania dla czystszego Morza Bałtyckiego – to temat konferencji organizowanej w Gdańsku w ramach projektu BERAS. Nie przegap okazji do przyłączenia się do dyskusji, w jaki sposób zmienia rolnictwa może korzystnie wpłynąć na środowisko naturalne Morza Bałtyckiego – zachęcają organizatorzy.

Program konferencji podsumowującej projekt BERAS (Baltic Ecological Recycling Agriculture and Safety) obejmuje wykłady, prezentacje plakatowe i warsztaty oraz prezentację możliwości wpływania na przyszły rozwój działań w ramach Beras
Beras to międzynarodowy projekt współfinansowany przez Unię Europejską i Norwegię (Program Regionu Morza Bałtyckiego 2007 - 2013). Obejmuje on 24 partnerów z 9 krajów wokół Morza Bałtyckiego i 35 organizacji stowarzyszonych(także z Rosji i Norwegii). Cele projektu to promocja polepszania stanu środowiska Morza Bałtyckiego, łagodzenia negatywnych skutków klimatycznych, rolnictwa oraz zapewnienie zrównoważonego rozwoju i dobrobytu w regionie.

Najważniejsze informacje dotyczące konferencji w Gdańsku:
  • Kiedy: 3-4 czerwca 2013.
  • Gdzie: Centrum Konferencyjne w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej Fryderyka Chopina w Gdańsku. Dla kogo? Zainteresowane podmioty w łańcuchu dostaw żywności, organizacje rolników, doradców, naukowców, jednostek certyfikujących, organizacji pozarządowych, władz i decydentów.
  • Brak opłaty konferencyjnej, w trakcie konferencji będą serwowane posiłki
  • Program dostępny jest tutaj: http://www.beras.eu/index.php/en/news-and-events/182-beras-final-conference-gdansk 
Zapisy: http://simplesignup.se/event/20587


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz