23 paź 2012

NATURA FOOD

Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD są najważniejszą imprezą w Polsce dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym.
NATURA FOOD to doroczne spotkanie branży żywności wysokiej jakości; uczestniczy w nim blisko 200 wystawców i średnio 7 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy.To także okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na polskim rynku ekoproduktów i żywności naturalnej oraz do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż. Swoim autorytetem imprezę wspierają kluczowe organizacje branżowe takie jak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stowarzyszenie POLSKA EKOLOGIA, Stowarzyszenie EKOLAND.
Swoją konferencję miała też tam Kampania „ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA gwarancją dobrego smaku”. Przedstawiciele Ministerstwa razem z ambasadorami Kampanii opowiadali o tym dlaczego warto jeść ekologiczne produkty. Prezentowano też spoty i filmy, które powstały w związku z Kampanią.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz