18 lip 2014

Złote Medale do zdobycia w trakcie Targów Natura Food i beECO 2014

Konkursy o Złoty Medal NATURA FOOD 2014 oraz Złoty Medal beECO 2014 zapowiadają organizatorzy październikowych targów.


Targi Natura Food i BeECO odbędą się w Łodzi w dniach 3-5 października 2014.

W ramach konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2014  jury składające się z przedstawicieli środowisk naukowych, jednostek i instytutów certyfikujących, stowarzyszeń i organizacji branżowych, prasy fachowej oceniać będzie produkty w czterech kategoriach:PRODUKTY EKOLOGICZNE CERTYFIKOWANE, PRODUKTY NATURALNE , PRODUKTY TRADYCYJNE i PRODUKT ZAGRANICZNY – tłumaczy Agata Szczepaniak, kierownik projektu Natura Food z Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie targów

Celem konkursu o Złoty Medal beECO 2014 jest promocja najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów. Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty w kategorii non-food. W konkursie o Złoty Medal beECO może wziąć każdy kto jest wystawców targów beECO. Produkty oceniane będą w 5 kategoriach: KOSMETYKI, ŚRODKI CZYSTOŚCI, SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO, TEKSTYLIA, ODZIEŻ, BIŻUTERIA, OPAKOWANIA I ETYKIETY

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie targów 


Celem Konkursu - Miejski EkoOgród 

jest ekologiczna uprawa ziół, warzyw i owoców na balkonie i parapecie oraz promocja zrównoważonego rozwoju, ekologicznej żywności i zdrowego odżywiania, a także zielona rewitalizacja balkonów i parapetów mieszkańców m.in. miast oraz wzrost świadomości społecznej w zakresie ochrony środowiska i kształtowanie postaw proekologicznych.

Przedmiotem konkursu jest wyhodowanie Miejskiego EkoOgródu na parapecie lub balkonie. Uczestnik przesyła pojedyncze zdjęcie finałowe, przedstawiające wyhodowany przez siebie Miejskie EkoOgród na balkonie lub parapecie. Zdjęcie musi mieć minimalną jakość 300 dpi przy zachowaniu wymiaru 15x21 (1795x2551 pikseli). Do zdjęć koniecznie należy dołączyć listę wyhodowanych roślin np. bazylia, lubczyk, pomidory etc.

Konkurs rozpoczyna się 1.05.2014, a na zgłoszenia czekamy do 7.09.2014 r. Prace konkursowe prosimy nadsyłać na adres email: beeco@targi.lodz.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz