29 lip 2014

W Bydgoszczy powstanie Ekolandia!

W dniach 1 i 2 sierpnia bydgoska Wyspa Młyńska zapełni się Ekomaniakami z całego kraju. Podczas EKOLANDII spotkamy producentów, twórców-artystów oraz fanatyków szeroko pojętego zdrowego stylu życia, którzy udowodnią, że bycie proeko, to nie tylko przelotny efekt ciągłych zmian w dziedzinie mody, ale sposób na życie.
W ramach wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla starszych, jak i młodszych Bydgoszczan. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się projektować, konstruować i przetwarzać to, co pozornie wydaje się już bezużyteczne. Bydgoska Wyspa Młyńska tego dnia podzielona zostanie na trzy strefy:

Ekologiczny targ to prawdziwa „gratka” dla fanatyków zdrowej żywności. Zgromadzeni wystawcy zaprezentują swoje naturalne wyroby, o których z pewnością część z osób odwiedzających stoiska, wcześniej nie słyszała. W tej strefie znajdą się artykuły żywnościowe, kosmetyki oraz hand made - oczywiście wszystko proEKO!

Dla osób zainteresowanych i dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, przygotowano punkt informacyjno-edukacyjny. Przeszkoleni animatorzy pozwolą „rozwinąć skrzydła” początkującym ekomaniakom.

W programie Ekolandii nie mogło zabraknąć STREFY ROZRYWKI. Zaplanowano liczne atrakcje, które z pewnością porwą do zabawy nie tylko najmłodszych uczestników, ale zainteresują także ich rodziców. Na odwiedzających EKOLANDIĘ czekać będą, m. in.: warsztaty recyklingu odzieży, zajęcia z upcyklingu,  „szybki kurs” tworzenia naturalnych kosmetyków, pokazy kulinarne,  kącik plastyczny dla dzieci,  face painting,  zabawy sportowe i wiele, wiele innych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz