14 sie 2014

Ekologiczny Uniwersytet Ludowy szuka rolników ekologicznych chętnych do przyjęcia praktykantów

W trakcie kursu rolnictwa ekologicznego na Ekologicznym Uniwersytecie Ludowym w Grzybowie studenci odbędą kilkumiesięczne praktyki u doświadczonych rolników w całej Polsce. Rolnicy chętni do współpracy przy projekcie mogą się zgłaszać do organizatorów.

Czas trwania praktyk w konkretnym gospodarstwie oraz liczba praktykantów będzie ustalana indywidualnie w przypadku każdego rolnika.

Zależy nam na różnorodności oferowanych praktyk, dlatego szukamy zarówno gospodarstw hodowlanych, jak i specjalizujących się w różnego rodzaju uprawach. W zamian za wykonywaną pracę gospodarze powinni zapewnić praktykantom wyżywienie i nocleg. Za wkład w kształcenie praktykantów i przekazywanie im cennej wiedzy przewidziane jest wynagrodzenie dla każdego rolnika w wysokości 500zł brutto miesięcznie od osoby.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do 12 września 2015. Można ją znaleźć na stronie: http://ziarno.eu/ (w zakładce „Uniwersytet Ludowy”). Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej inicjatywy, zapraszamy do kontaktu mailowego: ewasmukstratenwerth@gmail.com, zosiawlodarczyk@gmail.com lub telefonicznego:  (+48)606805900.

Więcej na temat Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego: Ekologiczny Uniwersytet Ludowy wkrótce otworzy swoje podwoje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz