6 gru 2013

Zapisy na Organic Marketig Forum 2013 już otwarte

Rozpoczęły się zapisy na 9. Organic Marketing Forum- Europejskiej fachowej wystawy produktów organicznych oraz networkingowej konferencji, która odbędzie się w 1-2 czerwca w Warszawie.

9. Organic Marketing Forum uznawane jest za jedno z najważniejszych networkingowych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Program zaplanowanego na 2 dni spotkania daje przedsiębiorstwom okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W roku 2013 OMF przyciągnęło producentów, przetwórców, handlowców, importerów, sprzedawców detalicznych ryku organicznego z 27 krajów Europy.

Program spotkania obejmuje międzynarodową wystawę produktów organicznych, konferencję, wyjazdy studyjne, networkingowe warsztaty jak i sesje speed networking oraz biznes giełdę partnerską.

Z nową atrakcyjną ofertą cenową jak i z bogatego programu organizatorzy pragną przekonać szeroką rzeszę przedsiębiorców sektora do udziału w wydarzeniu.  Rejestracja z ofertą rabatową trwa do 15. stycznia 2014. Prelegenci mogą składać propozycje prezentacji do końca grudnia 2013. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: www.organic-marketing-forum.org.

Głównym organizatorem spotkania jest EkoConnect we współpracy z targami BioFach z  Norymbergii. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU Group. Partnerami są Stowarzyszeniem Polska Ekologia, Stowarzyszeniem Producentów  Żywności Metodami Ekologicznymi „Ekoland”, Polskim Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Organic Retailers Association (ORA).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz