10 gru 2013

Konkurs Fundacji BOŚ „NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE” - rozstrzygniętyZakończyła się III edycja konkursu „NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE”. Zespół sędziowski oraz internauci ocenili zgłoszone przez uczestników prace. Już 11 grudnia podczas wielkiej Gali Konkursu zwycięzcom zostaną wręczone nagrody. Otrzymają je wszystkie nagrodzone i wyróżnione w I i II etapie zespoły.

 

Organizowany już po raz trzeci przez Fundację BOŚ konkurs ma charakter ogólnopolskiej, międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Jego celem jest promocja ekologicznej produkcji żywności. Mogą w nim brać udział kilkuosobowe zespoły złożone z nauczyciela i uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tym razem przedmiotem konkursu było stworzenie krótkiego reportażu, który by w przystępny sposób pokazał, na czym polega produkcja w gospodarstwie ekologicznym lub w ekologicznym zakładzie przetwórczym.
Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W każdym z nich zwycięscy wygrywali dla swoich szkół cenne nagrody rzeczowe. W drugim etapie została przyznana również Nagroda Internautów dla twórców filmu, który zdobędzie najwięcej głosów.
-Ponieważ we wszystkie ze zgłoszonych na konkurs filmów zostało włożone mnóstwo wysiłku, każdy zespół, który nadesłał swoją pracę, a nie zajął nagradzanego miejsca ani nie zdobył wyróżnienia, otrzyma upominek – mówi Barbara Lewicka-Kłoszewska, wiceprezes Fundacji BOŚ. Będzie to koszulka dla uczestnika oraz album książkowy dla opiekuna. Wszyscy dostaną też dyplomy potwierdzające udział w konkursie „NAKRĘĆ SIĘ NA ZDROWIE”. 
Gala Konkursu odbędzie się dnia 11 grudnia 2013 roku, o godzinie 11.00, w sali Wzorcownia w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz