1 gru 2013

W Bydgoszczy ruszy Frymark z eko żywnością

Lokalni producenci z Kujaw i Pomorza, najróżniejsze specjały (wiele z certyfikatem ekologicznym) - na 15 grudnia w Bydgoszczy zaplanowano pierwszą edycją Frymarku.

-Wśród produktów oferowanych na inauguracyjnym frymarku znajdą się: przetwory,  pieczywo, sery kozie, twarogi, wędliny, soki i syropy, jaja, ciasto, pierogi pieczone, zioła suszone. Wiele z tych produktów posiada certyfikat ekologiczny a wszystkie tworzone są z pasją i dbałością o jakość bo producenci ręczą za nie osobiście – zapowiada Piotr Jarecki, jeden z organizatorów i pomysłodawców inicjatywy. W organizację wydarzenia włączył się także serwis biokurier.pl

Zakupy u lokalnych rolników i producentów zrobić będzie można na terenie klubu Mózg (ul. Parkowa 2) w niedzielę 15 grudnia od 10 do 14.

To, znane do tej pory przede wszystkim z dobrej muzyki, miejsce ma teraz szansę kojarzyć się również z unikalnymi, lokalnymi smakami bo Frymark Bydgoski ma stać się ma wydarzeniem cyklicznym.

Bieżące informacje dotyczące oferowanych produktów i wystawców pojawiać się będą na facebookowej stronie wydarzenia:  www.fb.com/frymark.bydgoski

Co? Frymark Bydgoski. Jarmark Regionalnej Żywności i Rękodzieła

Gdzie? Bydgoszcz, klub Mózg, ul. Parkowa 2

Kiedy? 15 grudnia (niedziela) od 10 do 15

Bieżące informacje: www.fb.com/frymark.bydgoski

Osoba kontaktowa: Piotr Jarecki (nr tel.: )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz