28 paź 2014

Kieleckie Targi EcoFamily coraz bliżej

Kolejna edycja Targów EcoFamily w listopadzie. Znanych jest już coraz więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia. - Od 15 do 16 listopada 2014 targową halę wypełni bogata oferta kierowana w stronę wszystkich tych, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową. Targi EcoFamily to miejsce, w którym już od czterech  lat wystawcy prezentują ekologiczne produkty  -  żywność, kosmetyki i odzież. To także miejsce ważnych dla branży rozmów i dyskusji - Ekogwarancja zaprasza na kolejną edycję Spotkania Rolników, na którym uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się wiele na temat przetwórstwa w gospodarstwie ekologicznym oraz możliwości zbytu ekologicznych płodów rolnych - czytamy na stronie organizatora wydarzenia, Targów Kieleckich. 

Stowarzyszenie Polska Ekologia wraz z jednostką certyfikującą Ekogwarancja PTRE – oficjalnym partnerem targów EcoFamily - przygotują pokazy gotowania i degustacje wykorzystaniem produktów ekologicznych. Odbędzie się także kolejna edycja konkursu na najlepszy sklep z żywnością ekologiczną.

W trakcie tegorocznej edycji nagrodzone zostaną najlepsze polskie sklepy z żywnością ekologiczną. Szerzej o akcji pisaliśmy w poście:

Konkurs na najlepszy eko sklep
Szczegółowy program targów dostępny jest na stronie: http://targikielce.pl/pl/ecofamily.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz