27 lut 2014

Warszawa. Targowisko i Smaki dzieciństwa

02.03.2014 r. odbędzie się trzecia edycja warszawskiego Targowiska.Inicjatywa kulinarna odbywająca się przy ulicy Oczki 1a, to wymarzone miejsce dla wszystkich smakoszy, miłośników zdrowego żywienia oraz osób, które chcą spędzić niedzielę w miłej, rodzinnej atmosferze.


Uczestnicy wydarzenia przypomną sobie smaki dzieciństwa, skosztują potraw, które przyrządzały babcie oraz mamy. Ponadto będzie można zaopatrzyć się w lokalną i ekologiczną żywność i skorzystać z  atrakcji rozrywkowo - warsztatowych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 7 godzin. Wystawcy Targowiska zaproponują uczestnikom produkty najwyższej jakości, wykonywane często w tradycyjny sposób. Na Targowisku nie zabraknie warzyw, owoców, przetworów nabiałowych i mięsnych, produktów regionalnych kuchni polskiej oraz potraw z całego świata.

Goście spotkania kulinarnego będą mogli skosztować m.in. oryginalnego asortymentu wystawcy „Tutto – Bene” oraz tradycyjnych wyrobów kaszubskich z mięsa czerwonego oraz białego, proponowanych przez zakład „Dobra Kiszka”.  Smaki dzieciństwa z pewnością przypomni nam m.in. „Deserownia”, która poczęstuje uczestników wydarzenia domowymi ciastami oraz pysznymi bezami.
Na Targowisku nie może zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych gości, „LAMALA” pokaże dzieciom przepiękne książki oraz przygotuje dla nich inne niespodzianki.

Targowisko
Ul. Oczki 1a, Warszawa
02 marca, 10:00-17:00, wstęp wolny
https://www.facebook.com/TargowiskoWarszawa?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz