25 lut 2014

W 90 dni do EKO - w marcu rusza 2. edycja programu

W marcu rusza kolejna edycja społecznego programu interaktywnego „W 90 Dni Do Eko – Pierwszy krok”. Organizatorzy poszukują EKObohaterów

 

EKObohater poszukiwany od zaraz!

Obecnie trwa rekrutacja na EKObohaterów poprzez stronę programu www.90dnidoeko.pl i będzie trwała do 26 lutego. Wybrane dwie osoby przez 45 dni będą otrzymywać posiłki odpowiednio dobrane dla nich przez dietetyka i przygotowane z ekologicznej żywności przez firmę Zielony Widelec, a w weekendy będą dostawać produkty ekologiczne do samodzielnego przygotowania posiłków. Ekobohaterowie dostaną również karnety do klubów fitness Holmes Place. Zadaniem dwóch głównych bohaterów będzie dzielenie się swoimi ekodoświadczeniami i w ten sposób będą zabiegać o głosy innych zarejestrowanych uczestników.

Czas trwania programu

Program będzie trwał przez okres postu - rozpoczyna się 5 marca br. (w środę popielcową) i kończy 18 kwietnia. W okresie postu wiele osób robi różne postanowienia np. rezygnuje ze słodyczy lub z alkoholu. Program będzie zachęcał do zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia. W ramach programu przez 45 dni specjaliści (psycholog, diet coach, naukowcy z SGGW, instruktor fitness) będą wspierać uczestników programu w przeprowadzeniu zmian. Uczestnicy będą dostawać codziennie zadania i wskazówki, które pozwolą im w łagodny i naturalny sposób przestawić się na ekologiczny styl życia i wprowadzić zdrowsze zasady żywienia.

Uczestnicy

Akcja jest skierowana również do wszystkich Internautów i aby wziąć udział w przedsięwzięciu uczestnik będzie musiał zarejestrować się na platformie www.90dnidoeko.pl i założyć swój profil. Odbiorcy przez 45 dni będą dostawać: porady, wskazówki i zadania (dzienne i tygodniowe), za których wykonanie będą gromadzić punkty, rywalizując między sobą. Uczestnicy będą mogli prowadzić na platformie blogi. Bohaterowie programu w sposób szczególny będą inspirowani do proekologicznych zachowań.

Nagrody

Na różnych etapach programu na uczestników będą czekały nagrody za zaangażowanie i wykonywanie zadań oraz udział w quizach. Nagrodą główną za uzyskanie największej liczby punktów będzie sprzęt AGD firmy Bosch do wyboru zgodnie z potrzebami zwycięzcy.  

Jak to działa?

W związku z tym, że podstawą dobrego samopoczucia jest odpowiednia dieta, a prawdziwy wellness zaczyna się od jedzenia „W 90 Dni Do Eko” opiera się o diet coaching na bazie ekologicznej żywności. Diet coaching jest metodą małych kroków. Uczestnicy dowiedzą się jak stopniowo rozwijać swoją wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz