22 kwi 2013

Regionalia 2013 za nami - relacja

Około 200 wystawców zaprezentowało swoje produkty w trakcie 2 edycji Targów Regionalia, które zakończyły się wczoraj. W hali MT Polska nie zabrakło producentów żywności ekologicznej.

11 kwi 2013

Ponad 200 wystawców na Targach Regionalia i Agroturystyka

Ponad 200 wystawców przyjedzie do Warszawy na Targi Produktów Regionalnych Regionalia i Agroturystyka, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Przez trzy dni na stoiskach prezentować będą rozmaite wyroby z różnych stron Polski i świata, począwszy od produktów mlecznych i mięsnych, przez pieczywo, przetwory i słodycze po lokalne trunki, a nawet rękodzieło. Nie zabraknie też inspirujących propozycji wypoczynku blisko natury w otoczeniu pięknych polskich krajobrazów.

10 kwi 2013

10 edycja Dobrych Żniw za nami

W piątek 5 kwietnia 2013 dobiegła końca jubileuszowa 10. edycja seminarium Dobre Żniwa. Około 60 rolników i przetwórców ekologicznych z całej Polski i zagranicy dzieliło się wiedzą i doświadczeniami.


1 kwi 2013

„Agrotechnika w gospodarstwie ekologicznym” - dowiedz się więcej na szkoleniu!

Agrotechnika w rolnictwie ekologicznym – to temat specjalistycznego szkolenia, które już wkrótce w Pokrzydowie organizuje Kujawsko Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych Ekołan.