18 sie 2013

Konkursy na najlepszy eko sklep i eko sprzedawcę rozpoczęteStowarzyszenie Polska Ekologia i Międzynarodowe Targi Łódzkie, mają przyjemność zaprosić państwa do udziału w jedynym takim ogólnopolskim konkursie na najlepszy sklep z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Każdy sklep mający choć 1% produktów bio w swoim asortymencie może wziąć udział. 

Dodatkowo właściciele sklepów, mogą zgłosić swoich 2 pracowników, do konkursu na najlepszego eko-sprzedawcę. To jedyna taka okazja by wypromować swój sklep i udowodnić że warto kupować Żywność Organiczną. Do wygrania cenne nagrody.

  • Miejsce I – Voucher o wartości 3000zł na zakupy w ZM Jasiołka, Voucher o wartości 4000zł ufundowany przez MTŁ oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.
  • Miejsce II – Voucher o wartości 1500zł oraz 50% zniżki na certyfikację ufundowany przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.
  • Miejsce III – Voucher o wartości 500zł na zakupy w Runoland oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.W konkursie mogą wziąć także udział sami sprzedawcy. Jak zapowiadają organizatorzy: Przetestujemy nie tylko sposób podejścia do klienta, ale i wiedzę o wybranych produktach. Uważasz że żywność ekologiczna jest dla Ciebie czymś więcej niż towarem na półce? Znasz jej zalety i właściwości? Podziel się z nami swoim doświadczeniem i zostań najlepszym eko-sprzedawcą w Polsce.
Do wygrania cenne nagrody
Miejsce I – Voucher o wartości 2500zł na wycieczkę – dla najlepszego ekosprzedawcy. – ufundowany przez Stowarzyszenie Polska Ekologia.Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu na stronach:
oraz na facebooku:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz