29 wrz 2013

Targi Natura Food już za 2 tygodnie

VI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej Natura Food coraz bliżej.

26 wrz 2013

EkoForum w Rzeszowie

Dolina Ekologicznej Żywności serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia na XXIX EkoForum w Rzeszowie

25 wrz 2013

Żywność Eko na Targach Polagra

Żywność BIO z pewnością nie jest głównym tematem poznańskich targów, ale jest tam obecna. Promuje ją Ministerstwo Rolnictwa na swoim stoisku a także kilku wystawców. Producenci ekologicznych produktów obecni byli także na towarzyszącym Polagrze kiermaszu Smaki Regionów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

20 wrz 2013

Kazimierz Dolny, Święto jesieni i żywność ekologiczna

Podczas XV Święta Jesieni w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą spróbować będzie można także żywności BIO. O ofertę zadba Dolina Ekologicznej Żywności.

19 wrz 2013

Poznań. Tygiel w nowej odsłonie

Poznański Tygiel czyli jarmark lokalnej i ekologicznej żywności doczekał się nowej odsłony. Kojarzona dotychczas z klubem Reforma impreza organizowana jest teraz również w drugim miejscu: na terenie restauracji i ogródka 3kolory, na poznańskiej Malcie

18 wrz 2013

Zielony Bazar - eko propozycja dla mieszkańców Dolnego Śląska

Począwszy od 8 września do 25 października, w każdą niedzielę, na terenie Centrum Edukacji Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie (ok. 20 km od Katowic i Gliwic) będzie nabyć żywność ekologiczną w sprzedaży bezpośredniej. Rusza Zielony Bazar! 

17 wrz 2013

Dożynki ekologiczne w Przysieku - fotorelacja

Chociaż pogoda w sobotę nie sprzyjała, wystawców oferujących żywność ekologiczną w Przysieku nie zabrakło. Oto krótka fotorelacja z Dożynek Ekologicznych, które odbyły się 14 września 2013.

16 wrz 2013

Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD coraz bliżejKoneserzy stylu ECO to konsumenci świadomi i wymagający, poszukujący niebanalnych propozycji na pewno nie będą się nudzić w dniach 11-13 października br. Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD.

11 wrz 2013

„Produkt tradycyjny i lokalny – przykłady dobrych praktyk” - konferencja podsumowująca projekt i premiera filmu!

Fundacja Agrinatura, Fundacja Regionalis, Społeczny Instytut Ekologiczny oraz Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zapraszają na Konferencję krajową, podczas której zaplanowana jest premierowa projekcja filmu edukacyjno-szkoleniowego „Produkt tradycyjny i lokalny – przykłady dobrych praktyk”.

10 wrz 2013

Szykuje się EkoBazar w Rzeszowie!

W tym tygodniu w Rzeszowie ma ruszyć EkoBazar. Organizatorzy zapewniają, że jeszcze dziś udostępniona będzie lista wystawców.

6 wrz 2013

Lublin. Żywność ekologiczna na Europejskim Festiwalu Smaku

Od wczoraj w Lublinie trwa Europejski Festiwal Smaku. To największa w Polsce plenerowa impreza kulinarno-kulturalna. Nie brakuje wystawców oferujących żywność ekologiczną – prezentują się tam producenci zrzeszeni w Dolinie Ekologicznej Żywności.