16 wrz 2013

Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD coraz bliżejKoneserzy stylu ECO to konsumenci świadomi i wymagający, poszukujący niebanalnych propozycji na pewno nie będą się nudzić w dniach 11-13 października br. Targów Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej NATURA FOOD.
Targi są najważniejszą branżowa imprezą w Polsce, dedykowaną bio produktom, eko żywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. NATURA FOOD to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z funkcjonującymi na polskim i zagranicznym rynku producentami eko produktów i wysokiej jakości żywności niskoprzetworzonej.

 - 2012 r. w Targach uczestniczyło blisko 300 wystawców i 10 tysięcy zwiedzających – mówi Agata Szczepaniak Kierownik Projektu Międzynarodowych Targów Łódzkich. – Tegoroczna edycja z pewnością powtórzy sukces ubiegłorocznej, zarówno pod względem frekwencji, jak i oferty wystawienniczej. Zagraniczni goście pozwolą poznać międzynarodowe trendy w rozwoju sektora ekologicznego. Targi będą też okazją do nawiązania kontaktów biznesowych dla przedsiębiorców działających w branży bioproduktów.

Podczas tegorocznej edycji NATURA FOOD na zwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym seminaria i prelekcje nt. nisko przetworzonej żywności wysokiej jakości, a także warsztaty dla szefów kuchni i dzieci, panele dyskusyjne, pokazy kulinarne oraz konkursy. Edukacyjny charakter imprezy ma na celu przede wszystkim zwiększenie stopnia świadomości ekologicznej konsumentów.

Gościem specjalnym będą przedstawiciele węgierskiego sektora ekologicznego, którzy w ramach targowej ekspozycji zaprezentują najlepsze produkty ekologiczne z nad Balatonu a także podczas seminariów i warsztatów przedstawią dorobek i doświadczenia węgierskiej branży ECO.

Równolegle z NATURA FOOD odbędą się II Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. Jest to wydarzenie dla producentów ekologicznych kosmetyków naturalnych, środków czystości do mycia, prania i sprzątania, a także ubrań dla dzieci z wysokiej jakości bawełny.

Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi. Patronat Branżowy nad wydarzeniami objęli: EKOLAND Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi, POLSKA EKOLOGIA Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych oraz czasopismo o produktach ekologicznych "BioKurier".

Więcej informacji na stronie www.NATURAFOOD.pl oraz www.beeco.com.pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz