12 cze 2013

Ekologiczna żywność - dlaczego warto? Forum w Klementowicach

W najbliższy czwartek (13.06.2013 r.) w Zespole Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach (Klementowice 365) odbędzie się EkoForum „Ekologiczna żywność dlaczego warto”, którego organizatorem jest klaster Dolina Ekologicznej Żywności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 13:30.


Podczas EkoForum poruszone zostaną zagadnienia związane z ekologiczną żywnością oraz zdrowym odżywianiem. Teresa Borzęcka, kierownik lubelskiego biura DEŻ, wyjaśni, na czym polega działalność klastra Dolina Ekologicznej Żywności. W kolejnym wystąpieniu Justyna Siwiela, dietetyk kliniczny i właścicielka poradni dietetycznej VitaNutrica, opowie o tym, jaki wpływ mają na zdrowie i urodę eko-produkty. Ostatnim punktem programu będzie panel dyskusyjny „Jakość produktów ekologicznych”.

Serdecznie zapraszamy na Ekoforum Doliny Ekologicznej Żywności w Klementowicach. W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z ekspertami z zakresu rolnictwa ekologicznego i zdrowego odżywiania. Szczegółowy program znajdą Państwo poniżej.


Program EkoForum

11:00 – 11:10 Rejestracja uczestników, wspólne wypełnianie ankiet dot. żywności ekologicznej. 

11:10 – 11:30 Oficjalne powitanie uczestników – dyrektor ZSA Zbigniew Turkowski.

11:30 – 12:00 Prezentacja „Klaster Dolina Ekologicznej Żywności – sposób na promocję i współpracę producentów żywności ekologicznej” – kierownik lubelskiego biura Doliny Ekologicznej Żywności, Teresa Borzęcka. 

12:00 – 12:30 Wystąpienie „Żywność ekologiczna a zdrowie i uroda” – dietetyk kliniczny, właścicielka Poradni Dietetycznej VitaNutrica, Justyna Siwiela.

12:30 – 13:00 Degustacja żywności ekologicznej. 

13:00 – 13:30 Panel dyskusyjny „Jakość produktów ekologicznych”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz