20 mar 2013

Sprawdźcie akcję „W 90 dni do EKO”!

W 90 DNI DO EKO to trwająca właśnie akcja, dzięki które w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Uczestnicy Programu dostają codzienne zadania i wskazówki pozwalające w łagodny, naturalny sposób przestawić się na eko i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia.

To program dla wszystkich, którzy chcą: zacząć żyć zdrowiej i naturalniej, porzucić złe nawyki i wyrobić dobre. Program został opracowany tak, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasowym uczestników, przynosił maksymalne efekty.


To program dla wszystkich, którzy chcą: zacząć żyć zdrowiej i naturalniej, porzucić złe nawyki i wyrobić dobre. Program został opracowany tak, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasowym uczestników, przynosił maksymalne efekty.

W związku z tym, że podstawą dobrego samopoczucia jest odpowienia dieta, a prawdziwy wellness zaczyna się o jedzenia, W 90 DNI do EKO opiera się o diet coaching na bazie zdrowej, ekologicznej żywności.

Merytoryczny plan Programu W 90 DNI do EKO został opracowany przez dietetyków i psychologów. Zarejestrowani uczestnicy są prowadzeni przez ekspertów w taki sposób, aby na własnym przykładzie doświadczyli, że nawet najmniejsze decyzje i proekologiczne zmiany mają nie tylko głęboki sens, ale i prawdziwą skuteczność.

Uczestnicy otrzymują przez platformę www.90dnidoeko.pl codzienne proste zadania i wskazówki, które pozwalają im w łagodny, naturalny sposób, metodą małych kroków przestawić się na eko i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia.

Tym, co wyróżnia Program jest też jego forma - uczestnicy wykonując zadania gromadzą punkty, przemieniając tym samym proces pracy nad sobą w angażującą grę i zdrową rywalizację.

W 90 DNI do EKO to 90-dniowy diet coaching, który trenuje w rozwijaniu świadomości, wiedzy i umiejętności z zakresu zdrowego stylu życia, zwłaszcza (choć nie tylko) sposobu odżywiania. Program kładzie nacisk również na aktywność fizyczną i zasady zrównoważonego rozwoju, które przyczyniają się do budowania lepszego życia wokół nas.

Dlaczego 90 dni? 
Tyle wystarczy, żeby dokonać realnych zmian w swoim organizmie. Mamy w sobie ok. 5 litrów krwi. Krwinka czerwona żyje ok. 120 dni, ale już po 90 zauważamy symptomy odnowy krwi i zmiany jej jakości. W miarę jak stare komórki w krwiobiegu są zastępowane komórkami powstałymi z nowego materiału, nasze samopoczucie stopniowo się poprawia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz