8 mar 2013

BioFach 2013 - relacja z największych światowych targów eko produktów


Od 13 do 16 lutego Norymberga była stolicą ekologicznego świasta. Do Bawarii zjechało blisko 2400 wystawców ze wszystkich rejonów świata. Z ich ofertą zapoznało się ponad 41000 odwiedzających. Na Targach BioFach oczywiście nie zabrakło wystawców z Polski.


Polscy producenci żywności ekologicznej prezentowali swoją ofertą na stoiskach, za które odpowiadały Stowarzyszenia producentów i rolników ekologicznych: Augustowsko - Podlaskie Stowarzyszenie Eko-Rolników, Klaster Dolina Ekologicznej Żywności; Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych „Ekołan”; Stowarzyszenie „Polska Ekologia”; Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi „Ekoland” oraz Związek Rolników Ekologicznych „Biopolska”. Całość koordynowana była przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Prezentacjom polskich produktów towarzyszyły degustacje i pokazy kulinarne. Polscy wystawcy bardzo cenią obecność na targach. BioFach to także okazja do spotkań, rozmów handlowych, negocjacji a także inspiracji i poszukiwania pomysłów na nowe projekty i działania.

Zobacz video impresje z Targów BioFach 2013:


 Oto kilka zdjęć z polskich stoisk w trakcie Targów BioFach:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz