5 maj 2014

Targi Eko Gala coraz bliżej

Już wkrótce kolejna edycja najstarszych polskich Targów Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA w Rzeszowie. W tym roku wydarzeniu towarzyszyć będzie impreza „Tradycyjne Smaki Podkarpackie”.
8. edycja Eko Gali odbędzie się w dniach 23 – 25 maja 2014 roku w Rzeszowskiej Hali „Podpromie”

-  Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że rzeszowskie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne podchodzenie wystawianych produktów, a wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów. Poważnym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi - czytamy na stronie organizatorów. 

W tym roku oferta Targów wbogacona będzie imprezą „Tradycyjne Smaki Podkarpackie” , która ma na celu pokazanie dorobku województwa podkarpackiego w identyfikacji produktu tradycyjnego.

Ponadto tematem przewodnim Targów będzie mleczarstwo, wino i wołowina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz