15 maj 2014

Eko w Internecie (3): Ekonavigator

Ekonavigator za pomocą wyszukiwarki pomaga znaleźć aktualne informacje odnoszące się do wydarzeń z dziedzin ekologii i trendów zarówno w kraju jak i zagranicą. Autorzy serwisu śledzą eventy, wydarzenia i bieżące konferencje.

Serwis pozwala zareklamować się eko-producentom i ułatwia konsumentom odnalezienie poszukiwanych towarów lub usług. Artykuły są uszeregowane w sposób alfabetyczny szybko pomagają przejść do poszukiwanego tematu, znajdziemy tam tematykę poświęconą ekologicznemu żywieniu.

Kluczowy elementEkonavigatora stanowi mapa, dzięki której każdy wytwórca jak i użytkownik portalu może zlokalizować producenta poprzez wyszukanie go i wpisanie słowa/klucza od artykułów biurowych, reklamowych, po zioła. Ikona umieszczona na mapie odpowiada działalności producenta. Firmy mogą zamieszczać swoje dane w zakładce, akceptując regulamin i tworząc swoje konto na portalu,  tym samym stając się członkiem społeczności proekologicznej Ekonavigatora i trafiając do bazy ekoproducentów.

Producent może uatrakcyjnić swoją wizytówkę, dodając do niej więcej informacji o swojej działalności, w tym celu serwis oferuje specjalny cennik, który udostępnia możliwość wykupienia Planu Reklamowego, obejmującego kluczowe słowa. dzięki której możemy zlokalizować eko-producenta według słowa kluczowego.

Adres serwisu: ekonavigator.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz