16 maj 2014

Eko w internecie (4): Zielona Bandera

Jedną  z najważniejszych funkcji serwisu Zielona Bandera jest stworzenie platformy komunikacji pomiędzy wszystkimi, którzy działają na rynku eko usług i produktów.

Zielona Bandera skupia użytkowników interesujących się ekorynkiem i wszystkim tematami związanych z ekologią. Serwis wciąż poszerza swoją bazę eko dodając kolejne podmioty związane z ekologią. Prowadzone jest także rozbudowane kalendarium ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych wydarzeń branżowych związanych z ekologią. Użytkownik jak i sam wytwórca może samodzielnie dodawać informację umieszczając datę w kalendarzu o jarmarku, szkoleniu czy targu. Duża mapa pomaga bez przeszkód odnaleźć region, w którym można zakupić, lub sprzedać swój produkt posiadający certyfikat.

Uszeregowane kategorie: od imprez i projektów ekologicznych, producentów, biopaliw, dom i ogród po ekotechnologię., w sposób przejrzysty ułatwiają odszukać wytwórcę.

W serwisie znajdziemy także platformę ogłoszeniową, na której można kupić, sprzedać, zamienić, różne proekologiczne urządzenia. Platforma ogłoszeniowa stanowi jedną z ważniejszych funkcji portalu. Zielona Bandera powstała w myślą o, dlatego też wbudowano w portal forum, na którym społeczność dążąca do bycia eko, będzie mogła wymieniać ze sobą opinie i spostrzeżenia. Konto/profil użytkownika może założyć każda osoba prywatna lub instytucja, dzięki tej opcji można systematycznie komunikować się z pozostałymi użytkownikami, dodając swoje opinie, certyfikaty, lub zdjęcia i oferty, które będą widoczne dla każdego na portalu.

Portal oferuje także funkcję pisania blogu, dzięki któremu użytkownicy mogą pozostawiać swoje opinie i dzielić się swoimi uwagami na temat serwisu.
Strona serwisu: http://www.zielonabandera.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz