18 lis 2013

Co ciekawego na Targach Bio Fach 2014?

BioFach to największe światowe targi branży ekologicznej. Najbliższa, 25 edycja odbędzie się w dniach od 12 do 15 lutego 2014. Jakie ciekawostki czekają na nas w programie targów?
Organizatorzy spodziewają się przybycia 2.400 wystawców – w tym 200 uczestników targów Vivaness, międzynarodowych targów specjalistycznych prezentujących kosmetyki naturalne.

Do innowacji roku 2014 należy bardziej zwarta struktura podzielona na bloki, umożliwiająca uczestnikom intensywniejsze branie udziału w imprezach odbywających się w halach targowych i lepszą orientację. Uczestnicy Kongresu 2014uzyskają możliwość zasięgania informacji na siedmiu forach (BIOFACH, długotrwałość, handel branżowy, Gastro/HoReCa, Fair i VIVANESS). Głównym tematem części kongresowej będzie Organic czyli Rolnictwo ekologiczne i gospodarka żywnościowa przyszłości.

„Światy doświadczeń” Informowanie, degustacja, inspiracja


Jedna z ciekawszych części targów to 5 Światów Doświadczeń. Pomysł ten zainaugrowano w 2013 roku prezentacją Świata serów. Ciesząca się powodzeniem koncepcja zostanie przeniesiona i poszerzona na następną edycję targów prezentujących oleje z oliwek,wina, ryby i kawę. Przedstawiciele handlu branżowego uzyskają możliwość zasięgnięcia u uznanych ekspertów praktycznych informacji dotyczących poszczególnych asortymentów, degustacji produktów i pozyskania nowych inspiracji dla rozwoju własnej firmy. O przeżyciach i przyjemności decydują następujące elementy: prezentacja połączona z degustacją, warsztaty i przekazywanie informacji w trakcie dialogu z kulinarnymi koneserami, prawdziwymi znawcami asortymentu.

„Wspólnie z naszymi partnerami, ekspertami, którzy we wszystkich Światach doświadczeń pozostają do dyspozycji odpowiadając na wszelkie pytania, naszą koncepcją oferujemy przedstawicielom handlu detalicznego odwiedzającym targi BIOFACH szeroki zakres wartości dodanych. Wartość dodaną tworzy obok atrakcyjnej formy prezentacji przede wszystkim profesjonalna kompetencja, którą osiągamy organizując warsztaty i dyskusje fachowe. Mamy nadzieję, że w ten sposób każdemu przedstawicielowi handlu dostarczymy dokładnie to, co będzie mógł z powodzeniem wykorzystać w jego osobistej zawodowej codzienności przy stoisku z serami lub rybami, przy regale z olejami z oliwek i winami lub we własnym barze kawowym: pomoc dotyczącą sprzedaży i pozycjonowania towarów, jak również liczne przykłady najlepszych praktyk“ – mówi Udo Funke, kierownik targów BIOFACH i VIVANESS

Więcej informacji na stronie internetowej: www.biofach.de

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz