2 paź 2013

Kulinarne gwiazdy na Natura Food 2013


Kulinarne warsztaty i pokazy w trakcie Targów Natura Food 2013 poprowadzą Grzegorz Łapanowski oraz Carlos Gonzalez Tejera. 

W niedzielę (13 października­) trzeciego dnia Targów,  Grzegorz Łapanowski poprowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci z cyklu „Szkoła na Widelcu”. Fundacja „Szkoła na widelcu" to  projekt, który ma na celu poprawę jakości odżywiania dzieci w szkołach i przedszkolach, oraz szerzenie świadomości w zakresie zdrowego odżywiania wśród dzieci, ich rodziców, nauczycieli i personelu kuchennego. W ramach projektu Fundacja tworzy i wdraża programy edukacyjno-kulinarne dla dzieci z różnych grup wiekowych, od przedszkolaków po maturzystów. Organizuje szkolenia z zakresu żywienia, skierowane do rodziców uczniów,  dyrekcji, nauczycieli, kucharek i intendentek szkolnych.

Carlos Gonzalez Tejera, dziennikarz, pasjonat dobrego gotowania, smakosz i gawędziarz zaprezentuje swój kulinarny show pośród kilkuset innych wystawców i producentów. Mistrz na całym świecie promuje zdrową żywność i gotowanie nie tylko z sercem, ale także z głową.

Targi Natura Food w Łodzi już za tydzień  (11-13 października). Więcej na http://naturafood.pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz