27 cze 2013

W najbliższy weekend w Białymstoku "Festiwal Z Natury"!

W ramach dwóch dni białostockiego Festiwalu z Natury odbywać się będą wykłady, spotkania oraz warsztaty związane z naturą i szeroko pojętą ekologią. Tematyka obejmuje m. in. zdrowie, odżywianie, styl życia, ekorodzicielstwo, regenerację ciała (taniec, joga itp.), bliskość natury oraz nasze w niej miejsce.

26 cze 2013

Kolejne eko filmy z angielskimi napisami w sieci

Na naszym kanale You Tube publikujemy kolejne dwa odcinki serii "Posmak natury" z angielskimi napisami


25 cze 2013

WWF nagradza polską rolniczkę ekologiczną

Anna Stępień z województwa kujawsko – pomorskiego  wygrała krajowy etap  konkursu „Baltic Farmer of the Year" – „Rolnik Roku” - organizowanego przez organizację ekologiczną WWF na rolnika najbardziej przyjaznego środowisku i Bałtykowi.

24 cze 2013

Grzegorz Łapanowski odwiedza firmę TAST

Udostępniamy kolejny z filmów, które powstały w ramach kampanii promującej żywność ekologiczną. Tym razem Grzegorz Łapanowski odwiedza szczecińskiego eko piekarza i hurtownika - Jana Tabińskiego. Film wzbogacają anglojęzyczne napisy

23 cze 2013

Lubelski eko bazarek już działa

Do końca lipca, przez siedem dni w tygodniu w godz. 8:00 - 18:00 w Lublinie nabywać można żywność ekologiczną w sprzedaży bezpośredniej.

21 cze 2013

Filmy promujące eko żywność po angielsku

Pamiętacie filmiki, w których Grzegorz Łapanowski odwiedział eko producentów w całej Polsce? Rozpoczynamy publikację ich angielskich wersji...

Eksperci wybrali najlepsze eko sklepy!

Już po raz drugi w trakcie Organic Marketing Forum wyróżniono najlepsze według ekspertów branżowych sklepy EKO. Oto wyniki

20 cze 2013

Co działo się w trakcie Organic Marketing Forum 2013?Spotkania przedstawicieli eko branży, wykłady, targi, prezentacje, rozmowy – w dniach iach 17-19 czerwca. W Warszawie odbyła się 8 edycja Organic Marketing Forum.

12 cze 2013

Ekologiczna żywność - dlaczego warto? Forum w Klementowicach

W najbliższy czwartek (13.06.2013 r.) w Zespole Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach (Klementowice 365) odbędzie się EkoForum „Ekologiczna żywność dlaczego warto”, którego organizatorem jest klaster Dolina Ekologicznej Żywności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 13:30.

11 cze 2013

Warsztaty dla właścicieli eko sklepów w trakcie Organic Marketing Forum!

Organizatorzy Organic Marketing Forum w Warszawie (17.-19. czerwca 2013)  przygotowali specjalna ofertę dla właścicieli eko sklepów. To specjalnie przygotowane dla nich szkolenie z udziałem międzynarodowych ekspertów.

10 cze 2013

Śniadanie na Trawie - fotorelacjaPogoda dopisała, klienci i eko producenci również – za nami kolejna edycja Śniadania na Trawie. Na toruńskim Rynku Nowomiejskim wyłożono 2000 m2 murawy. Koncertom i grom terenowym towarzyszył kiermasz żywności ekologicznej.

7 cze 2013

Już jutro w Toruniu Śniadanie na Trawie

Kolejny raz w Toruniu odbędzie się bardzo ciekawa impreza "Śniadanie na Trawie". Co roku towarzyszy jej kiermasz żywności ekologicznej od lokalnych rolników

6 cze 2013

Lubelskie Dni Zdrowia i Urody za nami!

50 wystawców, 5000 odwiedzających stoiska z eko zywnością, ziołami, kosmetykiami naturalnymi, czy tez propozycjami relaksu i odpoczynku. Lubelskie Dni Zdrowia i Urody zakończone. Oto kilka słów podsumowania i zdjęcia.

4 cze 2013

BoZeWsi - trójmiejski eko jarmark

BoZeWsi tak nazywa się jarmark produktów ekologicznych i lokalnych, który co dwa tygodnie organizowany jest w Gdańsku . Co ciekawe na pomysł zorganizowania bazaru z lokalną żywnością wpadli studenci!